Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Scottish Lavender Monotheme Fine Fragrances Venezia dla mężczyzn

Scottish Lavender Monotheme Fine Fragrances Venezia dla mężczyzn

Scottish Lavender marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza, rozmaryn i mięta; nutami serca są lawenda i goździk (przyprawa); nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Pomarańcza Rozmaryn Mięta

Lawenda Goździk (przyprawa)

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scottish Lavender by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Scottish Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scottish Lavender marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scottish Lavender marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Cartier Roadster Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande L`Erbolario Felci Lorenzo Villoresi Uomo Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Black Phoenix Alchemy Lab Volt