Marki » M » kwiatowe « Grupy

Rose Petals Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

Rose Petals Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

wodny
Rose Petals Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet Zdjęcia

Rose Petals marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Petals został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lorenzo Vidal. Nutami głowy są nuty wodne i brzoskwinia; nutą serca jest róża; nutą bazy jest piżmo.

Nuty wodne Brzoskwinia

Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Petals by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Rose Petals Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Rose Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Rose Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Petals marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Petals marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Voile de Jasmin Marc Jacobs Blush Victoria`s Secret Dream Angels Divine Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Etro Benetroessere Relent Fragonard Fleur D`oranger Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Ana Hickmann Ana Aloha Beauty Red Hibiscus Anucci Dalini I Profumi di Firenze Caterina de Medici Jo Wood Organics Tula