Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rio de Janeiro Passion Fruit Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

Rio de Janeiro Passion Fruit Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

tropikalny

Rio de Janeiro Passion Fruit marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rio de Janeiro Passion Fruit został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, marakuja, tropikalny owoc, lilia wodna, nuty kwiatowe, piżmo i nuty drzewne.

Cytrusy Marakuja Tropikalny owoc Lilia wodna Nuty kwiatowe Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rio de Janeiro Passion Fruit by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Rio de Janeiro Passion Fruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rio de Janeiro Passion Fruit marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rio de Janeiro Passion Fruit marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Guerlain Insolence Escada Ocean Blue Exte J`S Exte Pop Michael Kors Island Hawaii Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Diesel Diesel Zero Plus Feminine Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Strenesse Strenesse Gabriele Strehle Florascent Aqua Aromatica Violetta