Marki » M » aromatyczno - wodne « Grupy

Aqva Marina Monotheme Fine Fragrances Venezia dla mężczyzn

Aqva Marina Monotheme Fine Fragrances Venezia dla mężczyzn

wodny
Aqva Marina Monotheme Fine Fragrances Venezia dla mężczyzn Zdjęcia

Aqva Marina marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, lima, grejpfrut, mandarynka i nuty wodne; nutami serca są kardamon, gałka muszkatołowa, liść laurowy, szałwia, rozmaryn i goździk (przyprawa); nutami bazy są cedr, ambra i wetyweria.

Cytryna Amalfi Lima Grejpfrut Mandarynka Nuty wodne

Kardamon Gałka muszkatołowa Liść laurowy Szałwia Rozmaryn Goździk (przyprawa)

Cedr Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqva Marina by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Aqva Marina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqva Marina marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqva Marina marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Esprit Connect for Him Nautica Nautica Sunset Voyage Montale Embruns d'Essaouira L`Erbolario Periplo Nicole Farhi Bleu Intense Norma Kamali Beach Corine de Farme Longboard SunSet L`Occitane en Provence Verdon Ebba Los Angeles By Sea Carol`s Daughter Ocean Burberry Burberry Sport Ice for Men