Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 4 Chcę: 4

Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Violette Fumee marki Mona di Orio to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Violette Fumee został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są lawenda, mech dębowy i kalabryjska bergamotka; nutami serca są fiołek, liść fiołka, róża turecka, szałwia muszkatołowa i haitańska wetyweria; nutami bazy są opoponaks, mirra i drewno kaszmirowe.

Lawenda Mech dębowy Kalabryjska bergamotka

Fiołek Liść fiołka Róża turecka Szałwia muszkatołowa Haitańska wetyweria

Opoponaks Mirra Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violette Fumee by Mona di Orio.

Violette Fumee Recenzje Perfum

Szozda
Szozda

Zapach na mnie jest fiołkiem, z delikatną bardzo domieszką róży. Bardzo czysty, krystaliczny i lodowy. Na mnie raczej nie ewoluuje.
Zimny. Ja w nim widzę skandynawską zimną, pracownicę kancelarii adwokackiej w szarym kostiumie. Taką w typie M. Cieleckiej.
Trwałość przyzwoita, raczej bliskoskórny. Dla moich współpracowników chyba miła niespodzianka po oudach z różami i kadzidlakach, bo nikt się nie skarżył...

garygarfild
garygarfild

początek wyskoczył na mnie jako mieszanka róży z bergamotką i szybciutko ewoluował, ujawniając szałwię i drewno... przeniosłam się do czarodziejskiej krainy mchu i paproci i miałam wrażenie, jakby na ziemię rzucono płachtę miękkiego weluru...
Bardzo ładna,wytworna i interesująca mieszanka. wytworność podbita mchem i paprocią i odrobiną światła.

Kobieta w futrze i VF to naprawdę dobra kompozycja.

szkoda,że trzyma sie b. blisko skóry

mimo,że nie dla mnie, doceniam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Violette Fumee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Violette Fumee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violette Fumee marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violette Fumee marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Police Wings Pour Homme Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Bugatti Bugatti Homme Givenchy Givenchy Play Intense Liz Claiborne Mambo for Men Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Alain Delon Ad Alain Delon Classic Regency Cosmetics Jade East Michael Storer Winter Star Amouage The Library Collection Opus II Black Phoenix Alchemy Lab Dorian Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux