Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violette Fumee Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Violette Fumee marki Mona di Orio to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Violette Fumee został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są lawenda, mech dębowy i kalabryjska bergamotka; nutami serca są fiołek, liść fiołka, róża turecka, szałwia muszkatołowa i haitańska wetyweria; nutami bazy są opoponaks, mirra i drewno kaszmirowe.

Lawenda mech dębowy Kalabryjska bergamotka

Fiołek Liść fiołka Róża turecka Szałwia muszkatołowa Haitańska wetyweria

Opoponaks Mirra Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violette Fumee by Mona di Orio.

Violette Fumee Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

początek wyskoczył na mnie jako mieszanka róży z bergamotką i szybciutko ewoluował, ujawniając szałwię i drewno... przeniosłam się do czarodziejskiej krainy mchu i paproci i miałam wrażenie, jakby na ziemię rzucono płachtę miękkiego weluru...
Bardzo ładna,wytworna i interesująca mieszanka. wytworność podbita mchem i paprocią i odrobiną światła.

Kobieta w futrze i VF to naprawdę dobra kompozycja.

szkoda,że trzyma sie b. blisko skóry

mimo,że nie dla mnie, doceniam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Violette Fumee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Violette Fumee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violette Fumee marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violette Fumee marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jil Sander Background Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Lancome Hypnôse Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Joop! Joop! Homme Yves Saint Laurent Jazz Prestige Alain Delon Ad Alain Delon Plus Alain Delon Ad Alain Delon Classic Ted Lapidus Ted Ineke Field Notes From Paris Playboy Playboy Vegas Black Phoenix Alchemy Lab Dorian