Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Vetyver Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetyver Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetyver marki Mona di Orio to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetyver został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są afrykański imbir i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, wetyweria bourbon i labdanum; nutami bazy są piżmo, paczula i szałwia muszkatołowa.

Afrykański imbir Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Wetyweria Bourbon Labdanum

Piżmo Paczula Szałwia muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Mona di Orio.

Vetyver Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Wąchając MdO Vetyver, przychodzi mi na myśl, jak wspaniałym perfumiarzem była Mona di Orio, i jak nieamowite były jej kompozycje.
Jej wcielenie wetiverii jest świdrujące, pełne energii. Bardzo wyczuwalna jest od początku nuta świeżego, soczystego korzenia imbiru, jest musujący cytrus. Jest ociekająca sokiem zieloność ziół, i właśnie z tę wspaniała świeżością imbiru definiują całość. Do tej pory większość wetiwerowych zapachów kojarzyła mi się raczej z suchością, tu jednak przed oczami przesuwa mi się widok pięknej, zielonej, tętniącej życiem łąki, na której obrzeżach rosną rozłożyste drzewa grejpfrutowe. Piękne połączenie pełne wewnętrznej harmonii, i w sam raz na upalne (miejmy nadzieję) lato.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Calvin Klein Contradiction Givenchy Organza Indecence Annayake Miyako Creed Bois du Portugal Reminiscence Patchouli Le Labo Oud 27 Atelier Flou Monsieur mon Amour Avon Outspoken by Fergie Loriblu Sensual Seduction Man Chantecaille Kalimantan Teufels Kuche Patchouly Incubus