Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Vetyver Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetyver Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetyver marki Mona di Orio to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetyver został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są afrykański imbir i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, wetyweria bourbon i labdanum; nutami bazy są piżmo, paczula i szałwia muszkatołowa.

Afrykański imbir Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Wetyweria Bourbon Labdanum

Piżmo Paczula Szałwia muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Mona di Orio.

Vetyver Recenzje Perfum

Vetyver by Mona di Orio 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari BLV Notte Pour Homme Estée Lauder Intuition for Men Givenchy Pi Leather Jacket Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Montale Orient Extreme David & Victoria Beckham Signature for Him Dana Ambush original Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Lili Bermuda Cedarwood DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret Swiss Arabian Mukhalat Malaki