Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tubereuse Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Tubereuse Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
lekko korzenny
Tubereuse Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tubereuse Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tubereuse marki Mona di Orio to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tubereuse został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są różowy pieprz i bergamotka; nutami serca są heliotrop i indyjska tuberoza; nutami bazy są drewno kaszmirowe i benzoes.

Różowy pieprz Bergamotka

Heliotrop Indyjska tuberoza

Drewno kaszmirowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse by Mona di Orio.

Nuit de Tubereuse

Tubereuse Recenzje Perfum

Tuberoza dość spokojna i delikatna, przyprawiona pieprzem. Nieco mleczna, na szczęście bez dodatku kokosa, który często występuje w parze z tuberozą.

Ładny zapach, ale bez pazura, po Monie spodziewałam się trochę więcej.

Kasiunia K-P
Kasiunia K-P

Początek mylący, dla mnie mało łagodny i świeży, owszem zielone nuty są wyczuwalne, ale tak ostro doprawione pikantnym, różowym pieprzem, że wręcz drapią nozdrza. Po jakimś czasie ten akord cichnie. Pojawia się tuberoza, łagodna, miękka, kaszmirowa... Wzbogacona dosłownie odrobiną migdałowo, mlecznych nut. I tak już potem trwa naturalna, niebanalna, blisko mojej skóry. Zapominam że jest, ale wystarczy drobny ruch, skręcenie szyi, bym znowu poczuła jej zapach. Bardzo piękne, szykowne perfumy. Wyjątkowe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Tubereuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Tubereuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe Intenso Versace Versus Donna Fendi Palazzo Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Calvin Klein Secret Obsession Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Miller Harris Noix de Tubereuse Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Miya Shinma Tsuki Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Lolita Lempicka Si Lolita