Marki » M » kwiatowe « Grupy

Rose Etoile de Hollande Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Rose Etoile de Hollande Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Rose Etoile de Hollande Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rose Etoile de Hollande Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Etoile de Hollande marki Mona di Orio to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rose Etoile de Hollande został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są biała brzoskwinia, kalabryjska bergamotka i heliotrop; nutami serca są goździk (przyprawa), geranium, róża turecka i róża bułgarska; nutami bazy są paczula, balsam peruwiański, cedr atlaski, cedr virginia, madagaskarska wanilia i syjamski benzoes.

Biała brzoskwinia Kalabryjska bergamotka Heliotrop

Goździk (przyprawa) Geranium Róża turecka Róża bułgarska

Paczula Balsam peruwiański Cedr atlaski Cedr Virginia Madagaskarska wanilia Syjamski benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Etoile de Hollande by Mona di Orio.

Rose Etoile de Hollande Recenzje Perfum

Piękna róża w stylu retro w połączeniu z brzoskwinią i bardzo wyraźnymi aldehydami, nieco przypudrowana heliotropem. W tle coś niepokojąco kwaśno – animalnego, możliwe, że to cywet, ale brak go w nutach.

Niektórym przypomina Tresor, mnie kojarzy się raczej z Nahemą – właśnie tak chciałam, by Nahema na mnie pachniała. Trwałość całkiem niezła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Rose Etoile de Hollande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Rose Etoile de Hollande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Etoile de Hollande marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Etoile de Hollande marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mariage David & Victoria Beckham Intimately Beckham Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Mary Kay Sparkling Honeysuckle Aroma M Geisha Hana-Cha Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Calypso Christiane Celle Calypso Rose Strange Invisible Perfumes Urban Lily Eclectic Collections Signs Cinq Mondes Rituel de Kyoto Ayala Moriel White Potion