Marki » M » orientalne « Grupy

Oudh Osmanthus Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Oudh Osmanthus Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Oudh Osmanthus Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oudh Osmanthus Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oudh Osmanthus Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oudh Osmanthus Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oudh Osmanthus marki Mona di Orio to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oudh Osmanthus został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są petitgrain, elemi i zielona mandarynka; nutami serca są osmantus, paczula i cypriol; nutami bazy są agar (oud), piżmo, cedr atlaski i ambra.

Petitgrain Elemi Zielona mandarynka

Osmantus Paczula Cypriol

Agar (oud) Piżmo Cedr atlaski Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oudh Osmanthus by Mona di Orio.

Oudh Osmanthus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Oudh Osmanthus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Oudh Osmanthus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oudh Osmanthus marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oudh Osmanthus marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Lalique Hommage a L'Homme Lalique Lalique Pour Homme Equus Serge Lutens Ambre Sultan Christian Dior Dior Homme Ramon Molvizar Black Cube Christian Dior Higher Panouge Isabey L'ambre de Carthage Comme des Garcons Wonderwood Thierry Mugler A*Men Pure Malt Carolina Herrera 212 VIP Men Lubin Idole Eau de Parfum Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Michal Szulc Sale Perfume 01 L`Artisan Parfumeur Tea for Two Creed Aventus