Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Oiro Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Oiro Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

Oiro marki Mona di Orio to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oiro został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są mandarynka, groszek pachnący i przyprawy; nutami serca są jaśmin, olibanum, heliotrop, ylang-ylang i wetyweria; nutami bazy są kocanka, cedr, ambra i piżmo.

Mandarynka Groszek pachnący Przyprawy

Jaśmin Olibanum Heliotrop Ylang-ylang Wetyweria

Kocanka Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oiro by Mona di Orio.

Oiro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Oiro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Oiro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oiro marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oiro marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Van Cleef & Arpels Birmane Tom Ford Oud Wood Tann Rokka Aki Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Oleg Cassini Cassini for Men L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Lorenzo Villoresi Sandalo Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Le Labo Oud 27 Berkeley Square White Amber Jacques Bogart Silver Scent