Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nuit Noire Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Nuit Noire Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Nuit Noire Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Nuit Noire Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Nuit Noire marki Mona di Orio to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nuit Noire został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są imbir, kwiat pomarańczy, kardamon i pomarańcza; nutami serca są tuberoza, drzewo sandałowe, cynamon, goździk (przyprawa), cedr i olibanum; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, piżmo i ambra.

Imbir Kwiat pomarańczy Kardamon Pomarańcza

Tuberoza Drzewo sandałowe Cynamon Goździk (przyprawa) Cedr Olibanum

Skóra Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuit Noire by Mona di Orio.

L'Heure Bleue

Nuit Noire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Nuit Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Nuit Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuit Noire marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuit Noire marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Antonio Banderas Diavolo per Donna Al-Rehab Manarah Alexander McQueen My Queen Sahlini Parfums La Femme Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Ulric de Varens So Varens Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Yves Rocher Shafali Fleur Rare Modigliani Modigliani Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold