Marki » M » orientalne « Grupy

Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
dymny
Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Myrrh Casati marki Mona di Orio to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Myrrh Casati został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Melanie Leroux. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody, różowy pieprz, gwatemalski kardamon, szafran, lukrecja, syjamski benzoes, mirra, kadzidło, paczula, cypriol i drzewo gwajakowe.

Czerwone jagody Różowy pieprz Gwatemalski kardamon Szafran Lukrecja Syjamski benzoes Mirra Kadzidło Paczula Cypriol Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Myrrh Casati by Mona di Orio.

Myrrh Casati Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Myrrh Casati, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Myrrh Casati, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Myrrh Casati marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Myrrh Casati marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Odin 11 Semma Rouge Bunny Rouge Embers Atelier Cologne Gold Leather Clinique Aromatics Elixir Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Serge Lutens Fille en Aiguilles The Different Company Charme et Feuilles Oriflame Rock'n'Passion Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Ambre Velours Rouge Bunny Rouge Lilt Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Keiko Mecheri Gourmandises Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Serge Lutens L`orpheline Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Tom Ford Champaca Absolute Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Carner Barcelona El Born