Marki » M » orientalne « Grupy

Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

dymny
lekko korzenny
Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Myrrh Casati marki Mona di Orio to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Myrrh Casati został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Melanie Leroux. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody, różowy pieprz, gwatemalski kardamon, szafran, lukrecja, syjamski benzoes, mirra, kadzidło, paczula, cypriol i drzewo gwajakowe.

Czerwone jagody Różowy pieprz Gwatemalski kardamon Szafran Lukrecja Syjamski benzoes Mirra Kadzidło Paczula Cypriol Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Myrrh Casati by Mona di Orio.

L'Eau Trois

Myrrh Casati Recenzje Perfum

Myrrh Casati by Mona di Orio 3.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Myrrh Casati, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Myrrh Casati, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Myrrh Casati marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Myrrh Casati marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Elizabeth Taylor Passion Montale Ginger Musk Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Houbigant Chantilly Marks and Spencer Shanghai Serge Lutens Serge Noire Molinard Ambre Tesori d`Oriente White Musk Tesori d`Oriente Hammam Le Labo Labdanum 18 Ayala Moriel Song of Songs M. Micallef Shanaan