Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Musc Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Musc Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 5

Musc Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musc Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musc marki Mona di Orio to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutę głowy stanowi neroli; nutami serca są róża i heliotrop; nutami bazy są fasolka tonka i piżmo.

Neroli

Róża Heliotrop

Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc by Mona di Orio.

Musc Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Musc to pierwszy zapach Mony di Orio z jakim mogłem się zapoznać. Jeśli pozostałe dzieła tej Pani utrzymane są w podobnej konwencji, to mniej więcej wiem czego się spodziewać – Musc to zapach mocny, zawiesisty i monolityczny. I dodatkowo, bardzo dobrze zmieszany.
W kompozycji dominuje kwiat pomarańczy, ale jakże inny od swojego powszechnie spotykanego, świeżego ujęcia. Tutaj jest on pudrowo-kremowy, otoczony piżmem i chwilami wręcz przytłaczający swym ciężarem i ciepłem. Zapach ewoluuje bardzo leniwie (swoją drogą, całość sprawia wrażenie niezwykle spokojnej, nieruchliwej masy), ukazując delikatną nutę heliotropu oraz wyraźną słodycz tonki, ujawniającą się w późniejszym etapie. W pewnym momencie, gdzieś tam przemyka niewyraźne różane tchnienie, taki drobny akcencik. Generalnie brakuje mi tutaj jakiegoś elementu zaskoczenia, po pewnym czasie zapach staje się nużący i zbyt monotonny - minimalny zwrot akcji, dodający życia kompozycji, byłby bardzo mile widziany.
Parametry naprawdę solidne, szczególnie projekcja, która przez pierwsze parę godzin „daje czadu” – rozsądna aplikacja zdecydowanie wskazana. Musc trwa na skórze lekko ponad 10 godzin, a „powidok” utrzymuje się jeszcze dłużej.
Osobiście, odbieram te perfumy raczej jako przeznaczone dla płci pięknej. Pudrowo-kremowe kwiaty średnio pasują mi do faceta, ale jak ktoś się uprze, to tragedii nie będzie :) Myślę, że nadają się na chłodniejsze pory roku, w ciepłe dni mogą skutecznie „zamulić” nosiciela.
Musc Mony di Orio, to dość interesujący i świetnie sklecony zapach, choć subiektywnie mi się nie spodobał. Przypuszczam, że znacznie lepiej zagrałby na kobiecie. Mnie zmęczył.

marialisa
marialisa

Nazwa tych perfum jest całkowicie myląca. Otóż śmiem twierdzić, że tu piżma nie ma, albo jest w śladowych, podprogowych dla mego nosa ilościach. Za piżmo robi tu heliotropina z bobami tonka. To aromat tzw. białokwiatowy, z sillage typowym dla perfum Mony - wszechporażającym.
Na początku jakaś tam gra aromatów (róża, arcydzięgiel), potem tradycyjnie jak to u Mony - bryła. Neroli i heliotropina usiłują przeciągnąć na siebie kołdrę wanilii, oczywiście biały kwiat ma więcej muskułów. Zazdroszczę wszystkim tym, dla kogo heliotrop gra pierwsze skrzypce, osobiście zabić bym się dała za taki rozwój wydarzeń. Neroli na bobach tonka i wanilii to aromat nie dla słabych duchem, ma moc kwasu pruskiego (zawierają go migdały, które pachną podobnie do heliotropu). Mocna rzecz, nie jakiś tam muskusik ciepłopierdzący.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dana Tabu Jean Patou Sublime Kanabeach Kanabeach Femme Jeanne Arthes Luxure Amouage Amouage Epic Woman Humiecki & Graef Clemency Tesori d`Oriente Fiore del Dragone The Party The Garden Party Wistaria Roxana Illuminated Perfume Aurora Givenchy Play For Her Lulu Guinness Pink Pearls Strange Invisible Perfumes Moon Garden