Marki » M » kwiatowe « Grupy

Jabu Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Jabu Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

miodowy

Jabu marki Mona di Orio to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jabu został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, benzoes, róża, kokos, Śliwka, biały miód i amyris.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Benzoes Róża Kokos Śliwka Biały miód Amyris

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jabu by Mona di Orio.

Jabu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Jabu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Jabu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jabu marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jabu marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bond No 9 Broadway Nite Marc Jacobs Blush Intense Victorio & Lucchino Abril Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Bijan DNA Erox Inner Realm La Perla J`Aime Les Fleurs Kai Kai Shantara Reve Etoile Histoires de Parfums Vert Pivoine Erreuno Miss Erreuno Succes de Paris Dreaming Princess