Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Absolue Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Eau Absolue Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Eau Absolue Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Absolue Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau Absolue marki Mona di Orio to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Absolue został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są klementynka, petitgrain i sycylijska bergamotka; nutami serca są litsea cubeba, geranium, olej jawajskiej wetywerii, liść laurowy i różowy pieprz; nutami bazy są piżmo, labdanum i cedr virginia.

Klementynka Petitgrain Sycylijska bergamotka

Litsea cubeba Geranium Olej jawajskiej wetywerii Liść laurowy Różowy pieprz

Piżmo Labdanum Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Absolue by Mona di Orio.

Eau Absolue Recenzje Perfum

Eau Absolue by Mona di Orio 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Eau Absolue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Eau Absolue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Absolue marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Absolue marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Creed Neroli Sauvage Guerlain L'Âme d'Un Héros Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Bijan Bijan Wicked for Men Jo Wood Organics Amka Guerlain Habit Rouge Sport Demeter Fragrance Mojito JoAnne Bassett Reveiller M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Guerlain La Cologne Du Parfumeur Erbario Toscana Agrumato di Costa