Marki » M » skórzane « Grupy

Cuir Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Cuir Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny
Cuir Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cuir Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir marki Mona di Orio to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cuir został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są kardamon i anyż; nutami serca są skóra i jałowiec; nutami bazy są opoponaks i kastoreum.

Kardamon Anyż

Skóra Jałowiec

Opoponaks Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir by Mona di Orio.

Cuir Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Bardzo lubię ręcznie wyrabiane mydła o naturalnych kolorach i jeszcze naturalniejszych zapachach. Cuir to mydło w kolorze szarym. Czuję tu zatopione główki kwiatu lawendy bo jest tu cos trochę odświeżającego. Mydło to przewiązane jest na środku surowym paskiem skóry, niewyprawionej i poszarpanej nieco na brzegach. Leży na drewnianej miseczce.
Cuir jest niebywale naturalny, skóra jest surowa ale nieodpychająca, zmiękcza ją tłustawy akord zwierza, który wplata się zgrabnie w mydlano-rzemykową strukturę. Nie zdziwiłabym się gdyby był tu jakiś kwiat, oprócz lawendy np. fiołek, bo Cuir ma w sobie coś miękkiego, delikatnego.
Sama bym tak nie chciała pachnieć, ale mój mężczyzna owszem: nawet w zwykłym T-Shircie czy dresie jawiłby mi się jak rycerz: niezwykle męski, dzielny, szlachetny ale zawsze delikatny dla swej wybranki serca...;D
Trwałośc i projekcja b. dobre, przynajmniej na mnie.

Marcin__
Marcin__

Dla mnie zapach tych perfum to niemal idealne odwzorowanie aromatu skórzanej kurtki, nowej, świeżo zakupionej. Nazwa doskonale ukazuje to, co czujemy.

Szczerze powiedziawszy, kompozycja jest na mnie tak idealnie skórzana, że trudno jest mi wyodrębnić jakieś poszczególne nuty. Otwarcie przypomina mi odrobinę Black Tourmaline, ale po kilku minutach zostaje już sama skóra. Piękna skóra.

Trwałość jest bardzo dobra, ale projekcja za to - mała.

Dla mnie to była miłość od pierwszego powąchania, ale zgodzę się, że Cuir może się nie podobać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Cuir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Cuir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laboratorio Olfattivo Daimiris Escentric Molecules Escentric 01 Diptyque L'Eau Trois Demeter Fragrance Thunderstorm Santa Maria Novella Nostalgia CB I Hate Perfume In The Library Montale Aoud Leather Hermes Kelly Caleche Amouage Memoir Man Nasomatto Black Afgano Olivier Durbano Black Tourmaline Santa Maria Novella Peau D'Espagne Miller Harris L`Air de Rien Aesop Marrakech Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Demeter Fragrance Firefly Maria Candida Gentile Gershwin Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 CB I Hate Perfume November Maria Candida Gentile Barry Lyndon