Marki » M » « Grupy

Chamarre Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Chamarre Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy

Chamarre marki Mona di Orio to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i aldehydy; nutami serca są róża, fiołek i lilia; nutami bazy są opoponaks i ambra.

Lawenda Aldehydy

Róża Fiołek Lilia

Opoponaks Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chamarre by Mona di Orio.

Chamarre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Chamarre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Chamarre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chamarre marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chamarre marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Cape Town Mandarina Duck Pure Black Paul Smith Paul Smith Man Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Michel Germain Sexual Secret Rothenstein Deja Vu Gold Edition Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Les Nez L'Antimatiere Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Bond No 9 Saks En Rose Montale Mango Manga