Marki » M » « Grupy

Chamarre Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Chamarre Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy

Chamarre marki Mona di Orio to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i aldehydy; nutami serca są róża, fiołek i lilia; nutami bazy są opoponaks i ambra.

Lawenda Aldehydy

Róża Fiołek Lilia

Opoponaks Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chamarre by Mona di Orio.

Chamarre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Chamarre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Chamarre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chamarre marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chamarre marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Maestrale Ulric de Varens Varens Original African Queen Giorgio Armani Idole d`Armani Il Profvmo Pioggia Salata Julian Rouas Swing Rothenstein Deja Vu Gold Edition Clinique Chemistry Calvin Klein Eternity Aqua for Men Bond No 9 Andy Warhol Montauk Montale Mango Manga IKKS IKKS Little Woman S-Perfume S-Perfume Jet Scent Remix 2.0