Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Carnation Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Carnation Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Carnation marki Mona di Orio to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Carnation został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutami głowy są geranium bourbon i bergamotka; nutami serca są fiołek, jaśmin, wyszukane drewna i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, piżmo i styraks.

Geranium bourbon Bergamotka

Fiołek Jaśmin Wyszukane drewna Ylang-ylang

Ambra Piżmo Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carnation by Mona di Orio.

Carnation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Carnation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Carnation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carnation marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carnation marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Carolina Herrera So Chic Limited Edition Celine Dion Belong Al-Rehab Tahani Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Air-Val International Minnie Mouse Carlos Santana Carlos Santana for Women Manuel Canovas Anse Turqouise Alfred Sung Encore Profumum Roma Neroli Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition