Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Amyitis Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Amyitis Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Amyitis marki Mona di Orio to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amyitis został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są irys, fiołek, cedr i drzewo gwajakowe; nutami bazy są ambra, opoponaks, mech dębowy i szafran.

Nuty zielone

Irys Fiołek Cedr Drzewo gwajakowe

Ambra Opoponaks Mech dębowy Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amyitis by Mona di Orio.

Amyitis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Amyitis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Amyitis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amyitis marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amyitis marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Bvlgari BLV Pour Homme Gucci Gucci pour Homme Tom Ford Japon Noir Etro Benetroessere Raving Burberry Burberry London Special Edition for Men Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Anya`s Garden Temple Julian Rouas Versailles Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Pierre Balmain Carbone de Balmain Le Labo Chant De Bois