Marki » M » orientalne « Grupy

Ambre Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Ambre Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Ambre Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre marki Mona di Orio to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mona di Orio. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr atlaski, ylang-ylang, benzoes, balsam tolu i madagaskarska wanilia.

Cedr atlaski Ylang-ylang Benzoes Balsam Tolu Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre by Mona di Orio.

Ambre Muscadin

Ambre Recenzje Perfum

silencio
silencio

No nie mogłam się powstrzymać od wtrącenia swoich trzech groszy, mimo, że nie czuję się jakoś bardzo kompetentna w recenzowaniu perfum... Ale trudno mi się pogodzić z tym, że jedyny zapach Mony, który mi się spodobał, który wręcz mnie zachwycił, nie został tutaj jakoś bardziej doceniony.

Wiem, wiem, że o gustach się nie dyskutuje i ja nie dyskutuję o gustach. Tylko przedstawiam swoje wrażenia, a one mnie samą zaskoczyły... Bo generalnie z Moną mi zupełnie nie po drodze - jej wanilię uznałam za jakiś kiepski żart, eau absolue i musc, mnie straszą ;-) goździk co najmniej nie zachwycił itd...

A tu - olśnienie! Ten zapach jest niesamowity! Fakt, z klasycznymi ambrowcami ma niewiele wspólnego, ale za to jest ciepły, kremowy, aż się chce nim otulić i trwać. Oczywiście to Mona, więc zapach nie jest taki zupełnie łatwy - ma lekko fizjologiczną nutkę i nie wiem, jak się ona może rozwinąć... U mnie powoduje, że zapach jest przyciągający i chce się go wąchać... Podsumowując jest ciepło, przytulnie, ale też ekscytująco. Zapach wyjątkowo komfortowy, ale nie nudny... I mam wrażenie, że może stanowić idealną bazę do zestawień z innymi zapachami :-) Na mnie akurat bardzo trwały - cały dzień mi towarzyszył i pachniał. Polecam testy, w ciemno bym nie brała, bo nie taki on spokojny, jak go malują ;-)

Całość to drzewno – kwiatowa mieszanka, z zaledwie odrobiną ambry i śmietankowo – pudrową wanilią w bazie. Ładny, ale większego zachwytu nie wzbudził, do tego bardzo bliskoskórny i z trwałością raczej kiepsko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Eau de Parfum Parfum d`Empire Yuzu Fou Xerjoff Fars Annick Goutal Mandragore Serge Lutens Ambre Sultan Chanel Coco Noir Guerlain Eau de Cashmere Annick Goutal Neroli Aramis New West for Her Molinard Habanita Ramon Molvizar Sol Sun Christian Dior Dioressence Histoires de Parfums 1873 Annick Goutal Passion Bottega Profumiera Gourmand Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Sephora Mysterieuse? Vanille Patchouli Annick Goutal Petite Cherie Annick Goutal Grand Amour