Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Quartz pour Femme Molyneux dla kobiet

Quartz pour Femme Molyneux dla kobiet

Quartz pour Femme Molyneux dla kobiet Zdjęcia

Quartz pour Femme marki Molyneux to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i cytryna; nutami serca są wiciokrzew, irys, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, paczula i wetyweria.

Bergamotka Tangeryna Cytryna

Wiciokrzew Irys Jaśmin Konwalia Róża

mech dębowy Drzewo sandałowe Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quartz pour Femme by Molyneux.

Quartz pour Femme Recenzje Perfum

Quartz pour Femme by Molyneux 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molyneux Quartz pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molyneux Quartz pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quartz pour Femme marki Molyneux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quartz pour Femme marki Molyneux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Lalique Perles De Lalique Yves Rocher Comme une Evidence Molinard Une Histoire de Chypre Teo Cabanel Oha Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Cacharel Noa Dream Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Infusion Organique Sands of Morocco Marbert Scarf