Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Quartz Pure Red Molyneux dla kobiet

Quartz Pure Red Molyneux dla kobiet

Quartz Pure Red Molyneux dla kobiet Zdjęcia

Quartz Pure Red marki Molyneux to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Quartz Pure Red został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, bergamotka, brzoskwinia, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są szałwia, róża, fiołek i jaśmin; nutami bazy są wetyweria, piżmo, ambra i wanilia.

Zielone Jabłko Bergamotka Brzoskwinia Mandarynka Różowy pieprz

Szałwia Róża Fiołek Jaśmin

Wetyweria Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quartz Pure Red by Molyneux.

Quartz Pure Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molyneux Quartz Pure Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molyneux Quartz Pure Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quartz Pure Red marki Molyneux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quartz Pure Red marki Molyneux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Serge Lutens A La Nuit Yves Saint Laurent Cinema Gold Jesus Del Pozo Halloween Coty La Voce Renee Fleming Slava Zaitsev Nikita Remy Latour Lune d`Ete Oilily Oilily Ovation Fiorucci Amore 14 Red Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Boadicea the Victorious Exotic Corine de Farme Samoa