Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Modern Quartz Molyneux dla kobiet

Modern Quartz Molyneux dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Modern Quartz Molyneux dla kobiet Zdjęcia

Modern Quartz marki Molyneux to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Modern Quartz został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są bazylia i liść pomidora; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są Śliwka i białe piżmo.

Bazylia Liść pomidora

Frezja Jaśmin

Śliwka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Modern Quartz by Molyneux.

Modern Quartz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molyneux Modern Quartz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molyneux Modern Quartz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Modern Quartz marki Molyneux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Modern Quartz marki Molyneux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Crabtree & Evelyn Sarawak Fragonard Eau de Bonheur Yves Rocher Nature MAC MAC Creation Hue Burberry Burberry Summer for Women 2010 Creed Aubepine Acacia Blue Q Miso Pretty Crushed Petals Faberlic Flower Fresh Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010 Sanctuary Green Tea & Jasmin