Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Le Chic Molyneux dla kobiet

Le Chic Molyneux dla kobiet

Miałem: 1

Le Chic Molyneux dla kobiet Zdjęcia

Le Chic marki Molyneux to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Le Chic został wydany w 1932 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mech dębowy, wanilia, róża, piwonia, malina i morela.

Mech dębowy Wanilia Róża Piwonia Malina Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Chic by Molyneux.

Le Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molyneux Le Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molyneux Le Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Chic marki Molyneux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Chic marki Molyneux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Gucci Gucci No 3 La Perla La Perla Bijan Bijan Wicked Estée Lauder Aliage Versace Gianni Versace The Different Company Sublime Balkiss Myrurgia Natural de Myrurgia Nez a Nez Rosier Ardent Keiko Mecheri Iris Pourpre Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Weil Weil De Weil Princesse Marina De Bourbon A La Francaise