Marki » M » szyprowo - owocowe « Grupy

Fete Molyneux dla kobiet

Fete Molyneux dla kobiet

Fete marki Molyneux to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fete został wydany w 1962 roku. Nutami głowy są kminek, Śliwka, brzoskwinia, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są bez, korzeń irysa, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, benzoes, cywet, mech dębowy i wanilia.

Kminek Śliwka Brzoskwinia Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Bez Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang

Skóra Drzewo sandałowe Benzoes Cywet Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fete by Molyneux.

Fete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molyneux Fete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molyneux Fete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fete marki Molyneux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fete marki Molyneux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Balenciaga Quadrille Michael Kors Kors Keiko Mecheri Ume Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 Calvin Klein CK IN2U POP for Her Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Women ID Parfums Andalucia Sensuelle Cacharel Amor Amor Sunrise Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms DSH Perfumes Wild Fig Ulric de Varens Varensia En Voyage Perfumes Peche noir