Marki » M » aromatyczne « Grupy

Tobacco Absolute Molton Brown dla mężczyzn

Tobacco Absolute Molton Brown dla mężczyzn

tytoniowy
Tobacco Absolute Molton Brown dla mężczyzn Zdjęcia

Tobacco Absolute marki Molton Brown to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tobacco Absolute został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są elemi, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są cedr, gałka muszkatołowa i drzewo różane; nutami bazy są tytoń, skóra i balsam peruwiański.

Elemi Bergamotka Grejpfrut

Cedr Gałka muszkatołowa Drzewo różane

Tytoń Skóra Balsam peruwiański

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tobacco Absolute by Molton Brown.

Tobacco Absolute Recenzje Perfum

Tobacco Absolute by Molton Brown 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molton Brown Tobacco Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molton Brown Tobacco Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tobacco Absolute marki Molton Brown. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tobacco Absolute marki Molton Brown reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton B. United Man Burberry Burberry Summer for Men Cattier Eau de Provence Molinard Double Fracheur Pour Lui Gap Gap Blue No.655 For Him L`Erbolario Te Bianco Aramis New West for Him Fragrances of Ireland Inis Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Demeter Fragrance Black Russian Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Melvita Floral Water Lavender