Marki » M » aromatyczne « Grupy

Tobacco Absolute Molton Brown dla mężczyzn

Tobacco Absolute Molton Brown dla mężczyzn

tytoniowy
Tobacco Absolute Molton Brown dla mężczyzn Zdjęcia

Tobacco Absolute marki Molton Brown to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tobacco Absolute został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są elemi, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są cedr, gałka muszkatołowa i drzewo różane; nutami bazy są tytoń, skóra i balsam peruwiański.

Elemi Bergamotka Grejpfrut

Cedr Gałka muszkatołowa Drzewo różane

Tytoń Skóra Balsam peruwiański

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tobacco Absolute by Molton Brown.

Tobacco Absolute Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molton Brown Tobacco Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molton Brown Tobacco Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tobacco Absolute marki Molton Brown. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tobacco Absolute marki Molton Brown reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Creed Silver Mountain Water The Body Shop White Musk For Men Benetton B. Clean Relax Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Paul Sebastian PS Fine Cologne Odori Tabacco Masaki Matsushima M;0°С Men Chloe Eau de Fleurs Lavande Demeter Fragrance White Russian Norma Kamali Lavande CB I Hate Perfume Lavender Tea L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010