Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanilla Molinard dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

lekko korzenny
Vanilla Molinard dla kobiet Zdjęcia Vanilla Molinard dla kobiet Zdjęcia

Vanilla marki Molinard to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Vanilla został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia.

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla by Molinard.

Vanilla Recenzje Perfum

Angela
Angela

MNIAM

Każdy zapach opowiada swoją inną, własną historię.
Ten zapach w moim odczuciu opowiada przepyszną opowieść o rarytasach i specyjałach zaprawionych wanilią. Po aplikacji w chmurce jeszcze nie zastygłej woni zrobiło się tak smacznie i jadalnie że pierwsze o czym pomyślałam to parny letni dzień i lody waniliowe.
Przez pierwszych kilkanaście minut pozostają w fazie idealnej do konsumpcji, po czym woń uspokaja się i przechodzi w nutę bardziej drzewną. Nie czuję w nich o dziwo nic syntetycznego, są bardzo ładne, spokojne, nienachalne.
Jest tylko jedno ale.
Słodycz która od nich bije powoduje u mnie dziwne, niekoniecznie dobre odczucia.
Staje się bardzo, bardzo słodko. Perfumy waniliowe to propozycja zarówno dla delikatnych i nieśmiałych, jak i dla odważnych i stanowczych kobiet, pod warunkiem że lubią pachnieć jak deser. Trwałość świetna, projekcja na długość ramion, no i ogon który ciągnie się za noszącym jak delikatna smużka, nie zabierając przy tym przestrzeni otoczenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Hypnotic Poison Davidoff Good Life Serendipity 3 Serendipitous Laurence Dumont Vanille Frangipanier Laurence Dumont Vanille Patchouli Parfume de Vanille Tropical Vanilla Bijan B Exquisite for Women Jill Stuart Vanilla Lust Victoria`s Secret Luscious Kisses Melvita Sweet Vanilla Black Phoenix Alchemy Lab Love Me Hilde Soliani Vani Choc