Marki » M » aromatyczno - zielone « Grupy

Une Souris Verte Molinard dla kobiet i mężczyzn

Une Souris Verte Molinard dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Une Souris Verte Molinard dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Une Souris Verte Molinard dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Une Souris Verte marki Molinard to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Une Souris Verte został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są cedr, bazylia, rozmaryn, liść pomidora, werbena cytrynowa i dzięgiel; nutami serca są cyprys, konwalia, frezja i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wetyweria, brazylijskie drzewo różane i miód.

Cedr Bazylia Rozmaryn Liść pomidora Werbena cytrynowa Dzięgiel

Cyprys Konwalia Frezja Kwiat pomarańczy

Wetyweria Brazylijskie drzewo różane Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Souris Verte by Molinard.

Une Souris Verte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Une Souris Verte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Une Souris Verte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Souris Verte marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Souris Verte marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Hugo Boss Hugo Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Avon Pro Sport Tournament Halston Halston 1-12 Airness Power Instinct L`Artisan Parfumeur The Pour Un Ete L`Erbolario Verde O Boticario Acqua di Colonia Lavanda April Aromatics Throat Chakra Oil Thymes Lavender Adolfo Dominguez Te Verde