Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Une Histoire de Chypre Molinard dla kobiet

Une Histoire de Chypre Molinard dla kobiet

Une Histoire de Chypre marki Molinard to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Une Histoire de Chypre został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, galbanum, jaśmin, neroli i bergamotka; nutami serca są irys, osmantus, jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i mech dębowy.

Mandarynka Galbanum Jaśmin Neroli Bergamotka

Irys Osmantus Jaśmin Róża bułgarska

Ambra Paczula Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Histoire de Chypre by Molinard.

Une Histoire de Chypre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Une Histoire de Chypre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Une Histoire de Chypre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Histoire de Chypre marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Histoire de Chypre marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior ID Parfums Lettre a Anna Chanel Chance Eau Fraiche Yves Rocher En Avril Un Soir David Yurman David Yurman Fragrance Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Leonard Tamango Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Atkinsons Euforia Avon Emprise Jean Patou Normandie