Marki » M » kwiatowe « Grupy

Un Air d'Habanita Molinard dla kobiet

Un Air d'Habanita Molinard dla kobiet

Un Air d'Habanita Molinard dla kobiet Zdjęcia Un Air d'Habanita Molinard dla kobiet Zdjęcia

Un Air d'Habanita marki Molinard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Air d'Habanita został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są osmantus, irys, jaśmin i róża; nutami bazy są wetyweria, piżmo, ambra i wanilia.

Grejpfrut Mandarynka Liść czarnej porzeczki

Osmantus Irys Jaśmin Róża

Wetyweria Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air d'Habanita by Molinard.

Un Air d'Habanita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Un Air d'Habanita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Un Air d'Habanita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air d'Habanita marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air d'Habanita marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Fleur Balenciaga Michelle Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Perry Ellis 360° Ella Mikao Yujin Star L`Erbolario Carnation Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Ted Baker W Le Jardin Retrouve Rose Trocadéro Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Yosh Kismet Guerlain Idylle Eau de toilette