Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Tendre Friandise Molinard dla kobiet

Tendre Friandise Molinard dla kobiet

orzechowy
Tendre Friandise Molinard dla kobiet Zdjęcia

Tendre Friandise marki Molinard to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Tendre Friandise został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są lima, frezja, Śliwka i gruszka; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra; nutami bazy są piżmo, wanilia, pralina i nugat.

Lima Frezja Śliwka Gruszka

Jaśmin Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Piżmo Wanilia Pralina Nugat

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tendre Friandise by Molinard.

Tendre Friandise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Tendre Friandise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Tendre Friandise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tendre Friandise marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tendre Friandise marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Victoria`s Secret More PINK Please Hard Candy Hard Candy Deborah Frutti Rossi Profumi del Forte Vittoria Apuana Oriflame Dancing Lady Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Lisa Hoffman Tuscan Fig Ulric de Varens Mini Vanille Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Jeanne Arthes Sexy Me No1 Stacked Style Rococo Rouge