Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Tendre Friandise Molinard dla kobiet

Tendre Friandise Molinard dla kobiet

orzechowy
Tendre Friandise Molinard dla kobiet Zdjęcia

Tendre Friandise marki Molinard to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Tendre Friandise został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są lima, frezja, Śliwka i gruszka; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra; nutami bazy są piżmo, wanilia, pralina i nugat.

Lima Frezja Śliwka Gruszka

Jaśmin Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Piżmo Wanilia Pralina Nugat

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tendre Friandise by Molinard.

Tendre Friandise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Tendre Friandise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Tendre Friandise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tendre Friandise marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tendre Friandise marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Tous Touch Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Deborah Frutti Rossi Eclectic Collections Sonata Linari Angelo di Fiume Sarantis B.U. Fantasy Calvin Klein ck IN2U Heat Her Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Smell Bent Prairie Nymph Ulric de Varens Ottomane Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Strange Invisible Perfumes Vacances