Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Teck Molinard dla mężczyzn

Teck Molinard dla mężczyzn

Teck Molinard dla mężczyzn Zdjęcia

Teck marki Molinard to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Teck został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są mięta, cytryna i gorzka pomarańcza; nutami serca są cyprys, szałwia i drzewo sandałowe; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Mięta Cytryna Gorzka pomarańcza

Cyprys Szałwia Drzewo sandałowe

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Teck by Molinard.

Black Suede Touch

Teck Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Porządnie skomponowany, mocny i prosty, męski ziołowy zapach.
Ja najmocniej wyczuwam szałwię, wydawało mi się też, że jest tam lawenda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Teck, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Teck, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Teck marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Teck marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Mandragore Gres Cabochard Michal Szulc Sale Perfume 01 Jovoy Paris Les Jeux sont Faits Robert Piguet Futur Chanel Bois des Iles Rasasi Rasha DSQUARED² Potion Yves Rocher Neonatura Cocoon Estée Lauder Youth-Dew Comme des Garcons Black Hermes Elixir des Merveilles Oriflame M by Marcel Marongiu Etat Libre d`Orange Fat Electrician Reminiscence Patchouli Missoni Missoni Amouage Fate for Men Basile Basile Oriflame Manful Lolita Lempicka Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit