Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Molinard de Molinard Molinard dla kobiet

Molinard de Molinard Molinard dla kobiet

żółtych kwiatów
Molinard de Molinard Molinard dla kobiet Zdjęcia

Molinard de Molinard marki Molinard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Molinard de Molinard został wydany w 1979 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Molinard. Nutami głowy są czarna porzeczka, nuty owocowe, nuty zielone, asafetyda, cytryna, bergamotka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża bułgarska i narcyz; nutami bazy są labdanum, ambra, piżmo, wetyweria, kadzidło i paczula.

Czarna porzeczka Nuty owocowe Nuty zielone Asafetyda Cytryna Bergamotka Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża bułgarska Narcyz

Labdanum Ambra Piżmo Wetyweria Kadzidło Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Molinard de Molinard by Molinard.

B.U. Wild

Molinard de Molinard Recenzje Perfum

Roma
Roma

Lubilam te perfumy, mialam najpierw miniature w pieknej buteleczce, wtedy tez wydawaly mi sie troche slodsze, ladniejsze, teraz mam 100 ml i milosc do nich troche mi zwietrzala, tak jest zazwyczaj, gdy mam czegos pachnacego wieksza ilosc :[ Jednak na zdrowy, chlopski, rozum Molinard de Molinard dalej sa takie same, jak byly: zielone nuty (nie przepadam) zaostrzone nieznacznie tylko asafetyda (kocham pasjami) ustepuja w koncu ciezszemu uderzeniu kadzidla. W miedzyczasie za tlo "robia" me ulubione kwiatki, choc konwalii wolalabym tu nie czuc... Jest wg. mnie niezwykle elegancko i "francusko" ;-) Miekko, soczyscie, jedwabiscie... jasna strona mocy. Czuje zbyt mocno gorycz lisci krzewu porzeczki.
Flakon jest piekny i pasuje do zawartosci.
A ze jest tu labdanum i kadzidlo - mus mi je kochac... ale razie nie mam na nie nastroju, poczekam, moze z koncem zimy cos mnie w nich znow zachwyci. Albo latem :-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Molinard de Molinard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Molinard de Molinard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Molinard de Molinard marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Molinard de Molinard marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Guerlain Insolence Christian Lacroix Tumulte Estée Lauder Beautiful Perfumer`s Workshop Tea Rose Paloma Picasso Paloma Picasso Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Avon Incandessence Krizia K de Krizia Jil Sander Jil Sander Woman III Al-Rehab Bakhour Estée Lauder Private Collection Rasasi Rania Al-Rehab Khaliji Diane von Furstenberg Diane Estée Lauder White Linen Givenchy Organza Lubin Idole Montale Black Aoud Sisley Eau du Soir