Marki » M » drzewne « Grupy

Molinard Homme I Molinard dla mężczyzn

Molinard Homme I Molinard dla mężczyzn

Molinard Homme I marki Molinard to drzewne perfumy dla mężczyzn. Molinard Homme I został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są lawenda, pelargonia, goździk (przyprawa), mirra i mirt; nutami serca są cedr virginia, drzewo gwajakowe i mięta; nutami bazy są paczula, mech dębowy i wetyweria.

Lawenda Pelargonia Goździk (przyprawa) Mirra Mirt

Cedr Virginia Drzewo gwajakowe Mięta

Paczula Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Molinard Homme I by Molinard.

Molinard Homme I Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Molinard Homme I, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Molinard Homme I, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Molinard Homme I marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Molinard Homme I marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Canali Summer Night Benetton Cumbia Colors Man Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Pierre Balmain Miss Balmain Anat Fritz Anat Fritz Lorenzo Villoresi Vetiver Zara Vetiver Le Labo Vetyver 46 Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Cuba Paris Cuba Black Ortigia Sicilia Sandalo