Marki » M » drzewne « Grupy

Molinard Homme I Molinard dla mężczyzn

Molinard Homme I Molinard dla mężczyzn

Molinard Homme I marki Molinard to drzewne perfumy dla mężczyzn. Molinard Homme I został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są lawenda, pelargonia, goździk (przyprawa), mirra i mirt; nutami serca są cedr virginia, drzewo gwajakowe i mięta; nutami bazy są paczula, mech dębowy i wetyweria.

Lawenda Pelargonia Goździk (przyprawa) Mirra Mirt

Cedr Virginia Drzewo gwajakowe Mięta

Paczula Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Molinard Homme I by Molinard.

Molinard Homme I Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Molinard Homme I, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Molinard Homme I, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Molinard Homme I marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Molinard Homme I marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Canali Summer Night Acqua di Parma Colonia Intensa L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Serge Lutens Chene Krizia Spazio Krizia Uomo Bond No 9 Riverside Drive Etro Vetiver Kanøn Norwegian Wood Sage Machado Pearl Oriflame Eclat for Men Parah Black Touch Alyssa Ashley Essence de Patchouli