Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mirea Molinard dla kobiet

Mirea Molinard dla kobiet

Mirea marki Molinard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mirea został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są melon, liczi, jeżyna i jagoda; nutami serca są bazylia, liść czarnej porzeczki, truskawka, irys, cytryna amalfi i jaśmin; nutami bazy są magnolia, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo i toffee.

Melon Liczi Jeżyna Jagoda

Bazylia Liść czarnej porzeczki Truskawka Irys Cytryna Amalfi Jaśmin

Magnolia Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo Toffee

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mirea by Molinard.

Mirea Recenzje Perfum

Tam
Tam

Zabrałam się do testowania bardzo poważnie, namoczyłam oba nadgarstki, usiadłam w ciszy i półmroku nastawiona na ciekawe doznania, być może dlatego, że Molinard łączy się w moich synapsach natychmiast z Habanitą. Tak więc siedzę w pewnym napięciu, oczy zamknięte, czekam...czekam...czekam...no i niedoczekanie moje.

Połaskotał mnie aromat jeżyn wraz z ich łodyżkami i lśćmi, owoce migiem z koszczka wypadły, mizerne liczi wydało ciche westchnienie i pomachało melonowi, który miał być na przyjęciu, ale się rozmyślił. Szorstki liść porzeczki siedział sztywno odęty i nie zamierzał ustąpić innym miejsca. Ktoś wspomniał, że natknął się w przelocie na bardzo spieszący się w nieznane jaśmin, ale ten wymówił się wykrętnie od spotkania.
Ciocia wanilia, która nie opuszcza nawet najnudniejszych spędów trwała dzielnie do końca, mimo, że słabowita na zdrowiu.

I tak to mało udane spotkanie przy budce na zaniedbanym ogródku działkowym dobiegło końca bez ekscesów, ale i przyjemności. Gdy wychodziłam, ciocia wanilia drzemała z policzkiem wtulonym w zmięty liść porzeczki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Mirea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Mirea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mirea marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mirea marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Must II Avon Dreamlife Bouquet Torrente My Torrente Paul Smith Paul Smith Story Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl S. Cute Luxe Berry Passion Red Erox Realm Women Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette La Senza Discover Me Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Dorin Roses des Vents Ouest Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust