Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Madrigal Molinard dla mężczyzn

Madrigal Molinard dla mężczyzn

Madrigal Molinard dla mężczyzn Zdjęcia

Madrigal marki Molinard to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Madrigal został wydany w 1935 roku. Nutami głowy są estragon i cytryna; nutami serca są lawenda i mandarynka; nutami bazy są paczula i cedr.

Estragon Cytryna

Lawenda Mandarynka

Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madrigal by Molinard.

Madrigal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Madrigal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Madrigal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madrigal marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madrigal marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Calvin Klein CK One Summer 2007 Azzaro Onyx Diptyque Philosykos Carthusia Numero Uno O Boticario Connexion Woods Joya Potion Rasasi Ambition Cuba Paris Cuba Grey Smell Bent Thai'd Down Adidas Adidas Moves Pulse Him Nicolai Parfumeur Createur Baladin