Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Madrigal Molinard dla mężczyzn

Madrigal Molinard dla mężczyzn

Madrigal Molinard dla mężczyzn Zdjęcia

Madrigal marki Molinard to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Madrigal został wydany w 1935 roku. Nutami głowy są estragon i cytryna; nutami serca są lawenda i mandarynka; nutami bazy są paczula i cedr.

Estragon Cytryna

Lawenda Mandarynka

Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madrigal by Molinard.

Madrigal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Madrigal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Madrigal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madrigal marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madrigal marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Christian Lacroix Noir L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Shaik Chic Shaik No 70 Gap The Natural Byblos Byblos Man Davidoff Adventure Amazonia Omega Omega Aqua Terra O Boticario Connexion Woods Parfumerie Generale Bois Naufrage Arno Sorel Shaman Sport Brooks Brothers Black Fleece