Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Les Orientaux: Vanille Marine Molinard dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

karmelowy
morski

Les Orientaux: Vanille Marine marki Molinard to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Les Orientaux: Vanille Marine został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są szałwia muszkatołowa, karmel i wanilia; nutami serca są jaśmin, konwalia i jałowiec; nutami bazy są ambra, mech i nuty morskie.

Szałwia muszkatołowa Karmel Wanilia

Jaśmin Konwalia Jałowiec

Ambra Mech Nuty morskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Orientaux: Vanille Marine by Molinard.

Les Orientaux: Vanille Marine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Orientaux: Vanille Marine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Orientaux: Vanille Marine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Orientaux: Vanille Marine marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Orientaux: Vanille Marine marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Carolina Herrera 212 Sexy Men Puma Flowing Man Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Joop! Joop! Homme Christian Dior Eau Noire Iceberg Iceberg Effusion Man Jean Patou Patou pour Homme Otto Kern Signature Men Gres Cabaret Pour Homme Playboy Playboy Vegas Alexa Lixfeld 003 Jean Paul Gaultier Le Male Terrible