Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Les Orientaux: Vanille Marine Molinard dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

karmelowy
morski

Les Orientaux: Vanille Marine marki Molinard to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są szałwia muszkatołowa, karmel i wanilia; nutami serca są jaśmin, konwalia i jałowiec; nutami bazy są ambra, mech i nuty morskie.

Szałwia muszkatołowa Karmel Wanilia

Jaśmin Konwalia Jałowiec

Ambra Mech Nuty morskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Orientaux: Vanille Marine by Molinard.

Les Orientaux: Vanille Marine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Orientaux: Vanille Marine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Orientaux: Vanille Marine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Orientaux: Vanille Marine marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Orientaux: Vanille Marine marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Christian Dior Eau Noire Alfred Dunhill Dunhill London Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Accord Parfait Ambre & Lavande Gap Lavander Tea No.362 Alain Delon Ad Alain Delon Classic Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Regency Cosmetics Jade East Alexa Lixfeld 003 D.S. & Durga $ Pascal Morabito Or Black Brut Parfums Prestige Tigress