Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Les Orientaux: Patchouli Molinard dla kobiet i mężczyzn

Les Orientaux: Patchouli Molinard dla kobiet i mężczyzn

Les Orientaux: Patchouli marki Molinard to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza, kwiat afrykańskiej pomarańczy i geranium; nutą serca jest paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Pomarańcza Kwiat afrykańskiej pomarańczy Geranium

Paczula

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Orientaux: Patchouli by Molinard.

Les Orientaux: Patchouli Recenzje Perfum

Dakini
Dakini

Orient w ogródku babuni. Tak mogę określić w skrócie ten zadziwiający zapach.
No z taką paczulą, to ja się raczej nie spotkałam.
Niby paczula, taka piwniczna i sucha, a tymczasem....
Wszystko na początku wydaje mi się, zgodnie z pamięcią (kiedyś testowałam ten zapach), właśnie takie szorstkie i surowe lecz paczulowe.
Ale jednak nie, nie jest tak prosto. Ta kompozycja nie idzie na łatwiznę, to tylko zmyłka, że mamy tu paczulową paczulę. Mamy też kawał warzywnego ogródka babuni czy też dumę działkowicza - bujne strąki bobu, które przy zrywaniu tryskają wręcz gorzkawymi aromatami, a potem przy obieraniu tak się napinają, że pachnie nimi całe nasze otoczenie.
No nie wiem czy to geranium, czy może kwiat pomarańczy takie cuda tu z paczulą wyprawia. W każdym razie efekt jest zabójczy.
Must have dla miłośników dziwacznych zapachów.
Mnie fascynuje i pociąga. Chyba dziwaczeję olfaktorycznie. ;)

Les Orientaux: Patchouli by Molinard 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Orientaux: Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Orientaux: Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Orientaux: Patchouli marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Orientaux: Patchouli marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Gabriela Sabatini Devotion for Men Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Yves Rocher Voile d'Ambre John Varvatos John Varvatos Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Estée Lauder Sensuous Montale Royal Aoud Guerlain Iris Ganache Crabtree & Evelyn Sandalwood Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Pacifica Spanish Amber Teufels Kuche Unholy