Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet Zdjęcia

Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Orientaux: Chypre d`Orient został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, neroli, bergamotka, jaśmin i galbanum; nutami serca są irys, jaśmin, róża i osmantus; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i mech dębowy.

Mandarynka Neroli Bergamotka Jaśmin Galbanum

Irys Jaśmin Róża Osmantus

Ambra Paczula Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Orientaux: Chypre d`Orient by Molinard.

Les Orientaux: Chypre d`Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Amarige D'Amour Lalique Perles De Lalique Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Laura Biagiotti Laura Rose Roberto Capucci Capucci de Capucci Jean Patou Adieu Sagesse Otto Kern Noa Noa Panouge Isabey Fleur Nocturne DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Illume Happiology Sunshower Soivohle Love Speaks Primeval Faberlic Ivresse de L´amour