Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet Zdjęcia

Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Orientaux: Chypre d`Orient został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, neroli, bergamotka, jaśmin i galbanum; nutami serca są irys, jaśmin, róża i osmantus; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i mech dębowy.

Mandarynka Neroli Bergamotka Jaśmin Galbanum

Irys Jaśmin Róża Osmantus

Ambra Paczula Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Orientaux: Chypre d`Orient by Molinard.

Les Orientaux: Chypre d`Orient Recenzje Perfum

Les Orientaux: Chypre d`Orient by Molinard 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes Rouge Hermes Balenciaga Talisman Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Marks and Spencer Per Una Miller Harris Fleurs de Sel Sisley Eau du Soir 2008 Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Mila Schön `80 Marc de la Morandiere Sissi O Boticario Sensuelle Essence Kesling Be Bop Alviero Martini Urban Safari Woman