Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Les Orientaux: Chypre d`Orient Molinard dla kobiet Zdjęcia

Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Orientaux: Chypre d`Orient został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, neroli, bergamotka, jaśmin i galbanum; nutami serca są irys, jaśmin, róża i osmantus; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i mech dębowy.

Mandarynka Neroli Bergamotka Jaśmin Galbanum

Irys Jaśmin Róża Osmantus

Ambra Paczula Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Orientaux: Chypre d`Orient by Molinard.

Les Orientaux: Chypre d`Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Orientaux: Chypre d`Orient marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Sisley Soir de Lune Gucci L'Arte di Gucci Miller Harris Fleurs de Sel Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Guerlain Sous le Vent Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Yves de Sistelle Sanderling Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Illume Happiology Sunshower