Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les Fruits: Peche De Vigne Molinard dla kobiet

Les Fruits: Peche De Vigne Molinard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

lekko korzenny

Les Fruits: Peche De Vigne marki Molinard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i czarna porzeczka; nutami serca są osmantus, kardamon, szałwia i morela; nutami bazy są piżmo, wanilia i benzoes.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czarna porzeczka

Osmantus Kardamon Szałwia Morela

Piżmo Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Fruits: Peche De Vigne by Molinard.

Les Fruits: Peche De Vigne Recenzje Perfum

Les Fruits: Peche De Vigne by Molinard 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Fruits: Peche De Vigne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Fruits: Peche De Vigne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Fruits: Peche De Vigne marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Fruits: Peche De Vigne marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Chaumet Chaumet L'eau Lancome Miracle Ultra Pink Elizabeth Arden Green Tea Summer Tiffany Trueste Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet O Boticario Femme.com Victoria`s Secret Pretty in Pink DSH Perfumes Bridesmaid Sage Machado Jade & Topaz Amway Sun Dapples