Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les Fruits: Mure Molinard dla kobiet

Les Fruits: Mure Molinard dla kobiet

Les Fruits: Mure marki Molinard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Les Fruits: Mure został wydany w 1993 roku. Nutę głowy stanowi jeżyna; nutami serca są jaśmin, neroli, bergamotka i cytryna amalfi; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Jeżyna

Jaśmin Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Fruits: Mure by Molinard.

Les Fruits: Mure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Fruits: Mure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Fruits: Mure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Fruits: Mure marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Fruits: Mure marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Victoria`s Secret Supermodel s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Aftelier Cassis Perfumer`s Workshop Samba Avon Brasil Beat LR Desperate Housewives Bree S. Cute Q. Panda Lancome O d`Azur Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Lulu Castagnette Lady Castagnette