Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Les Fleurs: Violette Molinard dla kobiet

Les Fleurs: Violette Molinard dla kobiet

ozonowy

Les Fleurs: Violette marki Molinard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi fiołek; nutami serca są liść fiołka, irys, jaśmin i róża; nutami bazy są heliotrop i piżmo.

Fiołek

Liść fiołka Irys Jaśmin Róża

Heliotrop Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Fleurs: Violette by Molinard.

Les Fleurs: Violette Recenzje Perfum

Les Fleurs: Violette by Molinard 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Fleurs: Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Fleurs: Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Fleurs: Violette marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Fleurs: Violette marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Serge Lutens Iris Silver Mist Esprit Life by Esprit Lentheric Tweed Jennifer Lopez Deseo Forever Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Montale Aoud Velvet Les Nereides Musc de Samarkand Anya`s Garden Moon Dance M. Micallef Jewel Lulu Beauty Starlet Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret