Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Les Fleurs: Violette Molinard dla kobiet

Les Fleurs: Violette Molinard dla kobiet

ozonowy

Les Fleurs: Violette marki Molinard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi fiołek; nutami serca są liść fiołka, irys, jaśmin i róża; nutami bazy są heliotrop i piżmo.

Fiołek

Liść fiołka Irys Jaśmin Róża

Heliotrop Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Fleurs: Violette by Molinard.

Les Fleurs: Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Fleurs: Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Fleurs: Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Fleurs: Violette marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Fleurs: Violette marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Mania Roberto Cavalli Roberto Cavalli Sarah Jessica Parker Lovely Yves Saint Laurent Elle Olivier Strelli The World Is Wonderful Benetton United Colors of Benetton Unisex Clean Clean Lather Diptyque Tam Dao Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Parfums DelRae Mythique Kate Walsh Boyfriend