Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Les Fleurs: Mimosa Molinard dla kobiet

Les Fleurs: Mimosa Molinard dla kobiet

żółtych kwiatów

Les Fleurs: Mimosa marki Molinard to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Fleurs: Mimosa został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, nuty zielone, irys, ylang-ylang, drzewo sandałowe, heliotrop, wanilia i piżmo.

Mimoza Nuty zielone Irys Ylang-ylang Drzewo sandałowe Heliotrop Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Fleurs: Mimosa by Molinard.

Les Fleurs: Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Fleurs: Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Fleurs: Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Fleurs: Mimosa marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Fleurs: Mimosa marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Annayake Annayake Pour Elle Cartier So Pretty Serge Lutens Un Lys Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Philosophy Pure Grace Zara Flor de Azahar Chanel Cristalle Eau Verte Lulu Guinness Lulu Guinness Nicolas Danila Amerindian Gardens Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Fragonard Eau de Bonheur