Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Les Fleurs: Mimosa Molinard dla kobiet

Les Fleurs: Mimosa Molinard dla kobiet

żółtych kwiatów

Les Fleurs: Mimosa marki Molinard to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Fleurs: Mimosa został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, nuty zielone, irys, ylang-ylang, drzewo sandałowe, heliotrop, wanilia i piżmo.

Mimoza Nuty zielone Irys Ylang-ylang Drzewo sandałowe Heliotrop Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Fleurs: Mimosa by Molinard.

Les Fleurs: Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Fleurs: Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Fleurs: Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Fleurs: Mimosa marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Fleurs: Mimosa marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Revlon Whimsical Iceberg Iceberg Effusion Woman Penhaligon`s Lily of the Valley mark. mark Earth Burberry Burberry Summer for Women 2010 Philosophy Pure Grace Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Potter & Moore Tea Rose and Sage Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style Dana Zig Zag Blue Q Miso Pretty Crushed Petals