Marki » M » kwiatowe « Grupy

Les Fleurs: Fleur de Figuier Molinard dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

mleczny
Les Fleurs: Fleur de Figuier Molinard dla kobiet Zdjęcia

Les Fleurs: Fleur de Figuier marki Molinard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są galbanum i liść figi; nutą bazy jest cedr virginia.

Pomarańcza

Galbanum Liść figi

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Fleurs: Fleur de Figuier by Molinard.

Les Fleurs: Fleur de Figuier Recenzje Perfum

Les Fleurs: Fleur de Figuier by Molinard 2.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Fleurs: Fleur de Figuier marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Fleurs: Fleur de Figuier marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pupa Very Flower Iris St. John St. John Eau de Parfum Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Frederic Malle Une Fleur de Cassie Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Cafe Parfums Cafe Green Les Parfums de Rosine Parfums Rose M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver DSH Perfumes Mother of the Bride Caswell Massey Elixir Of Love Tonatto Profumi Notte a Taif Puredistance Antonia