Marki » M » kwiatowe « Grupy

Les Fleurs: Fleur de Figuier Molinard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

mleczny
Les Fleurs: Fleur de Figuier Molinard dla kobiet Zdjęcia

Les Fleurs: Fleur de Figuier marki Molinard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Fleurs: Fleur de Figuier został wydany w 1999 roku. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są galbanum i liść figi; nutą bazy jest cedr virginia.

Pomarańcza

Galbanum Liść figi

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Fleurs: Fleur de Figuier by Molinard.

Les Fleurs: Fleur de Figuier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Fleurs: Fleur de Figuier marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Fleurs: Fleur de Figuier marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Rochas Tocadilly Elizabeth Taylor Gardenia Lalique Claire de Nilang Michael Kors Very Michael Kors Keiko Mecheri Jasmine Bond No 9 Chelsea Flowers Masaki Matsushima Cherry Victoria`s Secret Satin Rose de Mai O Boticario Innamorata LR Sarah Connor Elizabeth Arden Pretty Limited Edition