Marki » M » « Grupy

Feuilles de Rose Molinard dla kobiet

Feuilles de Rose Molinard dla kobiet

Feuilles de Rose marki Molinard to perfumy dla kobiet. Feuilles de Rose został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są morela, zielone liście i brzoskwinia; nutami serca są róża bułgarska, jaśmin, czarny pieprz i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Morela Zielone liście Brzoskwinia

Róża bułgarska Jaśmin Czarny pieprz Ylang-ylang

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feuilles de Rose by Molinard.

Feuilles de Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Feuilles de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Feuilles de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feuilles de Rose marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feuilles de Rose marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yllozure Yllozure Paolo Gigli Maestrale Philosophy Falling in Love Royall Fragrances Royall Bay Rhum Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme The Body Shop Zinzibar Masaki Matsushima mat; male David & Victoria Beckham Signature Story for Him Cartier Eau de Cartier Essence d`Orange CB I Hate Perfume Walking in the Air Baldinini Or Noir Profumi Capri Luna Caprese