Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Citrus Molinard dla mężczyzn

Eau de Citrus Molinard dla mężczyzn

Eau de Citrus marki Molinard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau de Citrus został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, białe kwiaty i petitgrain; nutami bazy są liść herbaty, drzewo gwajakowe i białe piżmo.

Lima Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Kwiat pomarańczy Białe kwiaty Petitgrain

Liść herbaty Drzewo gwajakowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Citrus by Molinard.

Eau de Citrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Eau de Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Eau de Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Citrus marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Citrus marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cartier Eau de Cartier Air-Val International Disney Mickey Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Lalique Lalique White Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Lush Icon Parfums Berdoues Vetivera Herbacea DSH Perfumes Menthe Moderne Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Antonio Miro Colonia