Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Citrus Molinard dla mężczyzn

Eau de Citrus Molinard dla mężczyzn

Mam: 1

Eau de Citrus marki Molinard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau de Citrus został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, białe kwiaty i petitgrain; nutami bazy są liść herbaty, drzewo gwajakowe i białe piżmo.

Lima Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Kwiat pomarańczy Białe kwiaty Petitgrain

Liść herbaty Drzewo gwajakowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Citrus by Molinard.

Eau de Citrus Recenzje Perfum

andorka3
andorka3

Perfumki o przyjemnej cytrusowej nucie.Niestety trwałość i projekcja nie idą w parze z aromatem (notabene typowo letnim), a szkoda bo firma ma swoje nienajgorsze tradycje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Eau de Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Eau de Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Citrus marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Citrus marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Boucheron Boucheron Mexx Fly High Man Avon Mesmerize Avon Wish of Happiness Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Geo. F. Trumper Eau de Portugal Amouage Arcus Aqaba Aqaba for Men Le Jardin Retrouve L`eau du Jardin Creed Zeste Mandarine Illume Happiology Yuzu Mint