Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Fraîche Molinard dla kobiet i mężczyzn

Eau Fraîche Molinard dla kobiet i mężczyzn

Eau Fraîche marki Molinard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Fraîche został wydany w 1992 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, mięta i wetyweria.

Cytrusy Mięta Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Fraîche by Molinard.

Eau Fraîche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Eau Fraîche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Eau Fraîche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Fraîche marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Fraîche marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Eau du Sud Bond No 9 Eau de New York Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Lalique Louxor de Lalique Kenneth Cole Reaction Barbie Barbie Sirena John Varvatos Artisan Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Tocca Bianca Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Kristel Saint Martin KSM Keiko Mecheri Tarifa