Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Fraîche Molinard dla kobiet i mężczyzn

Eau Fraîche Molinard dla kobiet i mężczyzn

Eau Fraîche marki Molinard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Fraîche został wydany w 1992 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, mięta i wetyweria.

Cytrusy Mięta Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Fraîche by Molinard.

Eau Fraîche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Eau Fraîche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Eau Fraîche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Fraîche marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Fraîche marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Annick Goutal Eau du Sud Ayala Moriel Arsenal Cereus Cereus No.4 Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Billy Jealousy Illicit Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Air-Val International Disney Fairies Compagnia Delle Indie Colognia Tallulah Jane 333 Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Nobile 1942 Estroverso