Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne France Molinard dla kobiet i mężczyzn

Cologne France Molinard dla kobiet i mężczyzn

Cologne France marki Molinard to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne France został wydany w 1949 roku. Nutami głowy są cytryna, lawenda, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są neroli i kwiat pomarańczy; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Lawenda Bergamotka Pomarańcza

Neroli Kwiat pomarańczy

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne France by Molinard.

Cologne France Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Cologne France, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Cologne France, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne France marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne France marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Mexx Fly High Man Joop! Joop! Homme Summer Temptation Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Barbie Barbie Sirena Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Everlast Cactus Shot Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Demeter Fragrance Mojito Roxana Illuminated Perfume Vespertina Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu