Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Cher Wood Molinard dla kobiet i mężczyzn

Cher Wood Molinard dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

agarowy
Cher Wood Molinard dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cher Wood Molinard dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cher Wood Molinard dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cher Wood Molinard dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cher Wood Molinard dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cher Wood marki Molinard to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cher Wood został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są owoce i kwiaty; nutami serca są cedr, paczula, drzewo sandałowe i agar (oud); nutami bazy są wetyweria, cedr, ambra i madagaskarska wanilia.

Owoce Kwiaty

Cedr Paczula Drzewo sandałowe Agar (oud)

Wetyweria Cedr Ambra Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cher Wood by Molinard.

Cher Wood Recenzje Perfum

Cher Wood by Molinard 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Cher Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Cher Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cher Wood marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cher Wood marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Guerlain Samsara Eau de Parfum Serge Lutens Cedre Al-Rehab Saat Safa Laura Biagiotti Sotto Voce Robert Piguet Visa 2007 Parfumerie Generale PG10 Aomassai Guerlain Iris Ganache Mona di Orio Oiro Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Mexx Perspective Woman Dorin Roses des Vents Sud