Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

1849 Collection Iles D'Or Molinard dla kobiet

1849 Collection Iles D'Or Molinard dla kobiet

orzechowy
1849 Collection Iles D'Or Molinard dla kobiet Zdjęcia

1849 Collection Iles D'Or marki Molinard to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. 1849 Collection Iles D'Or został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy, Śliwka i frezja; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra; nutami bazy są piżmo, wanilia, orzech laskowy i nuty słodkie.

Cytrusy Śliwka Frezja

Jaśmin Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Piżmo Wanilia Orzech laskowy Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1849 Collection Iles D'Or by Molinard.

1849 Collection Iles D'Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard 1849 Collection Iles D'Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard 1849 Collection Iles D'Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1849 Collection Iles D'Or marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1849 Collection Iles D'Or marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Faberlic O Feerique Sensuelle Oriflame Divine Sensual Lolita Lempicka Transcendant Sin Victoria`s Secret Succulent Parfums DelRae Emotionnelle Pamela Anderson Malibu Night Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Victoria`s Secret More PINK Please En Voyage Perfumes Carmel de Ville Victoria`s Secret Sweet Daydream Moschino Cheap & Chic Light Clouds Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit